Mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů, MATEICIUC a.s.

Popis produktu:

Mikrotrubičky: pro instalaci mikrokabelů do ochranných trubek nebo přímo do výkopu. Sada VARIOFLAT: k pokládce do země. Mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů jsou jednostěnné ochranné trubičky, sada VARIOFLAT jsou MT jednotlivě spojené fólií.

Doplňující informace:

Vyrábíme a dodáváme jednostěnné ochranné mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů MIKROHARD a patentově chráněnou sadu VARIOFLAT. Mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů jsou z PE-HD; sada VARIOFLAT: mikrotrubičky jsou z PE-HD, obal svazku z PE-LD.

Barva mikrotrubiček pro instalaci mikrokabelů: dle RAL nebo požadavků zákazníka, barva fólie standardně čirá, průhledná a oranžová. Značení během výroby popisem. Provedení mikrotrubiček: vnitřní stěna hladká nebo drážkovaná, včetně kluzné vrstvy. Vnější průměr mikrotrubiček: 5-20 mm. Sada VARIOFLAT: libovolná kombinace rozměrů mikrotrubiček dle požadavků zákazníka, možno do svazku instalovat měděný izolovaný drát, umožňující rychlé nalezení trasy po zakopání. K spojování mikrotrubiček: spojky "rovné", redukční, koncovky (záslepky), průchodky plynotěsné a vodotěsné. Balení mikrotrubiček pro instalaci mikrokabelů: na bubíncích nebo malonáviny, sada VARIOFLAT je navinuta na bubnu standardně naplocho. Sada VARIOFLAT = ideální řešení pro mikrokanály. variabilnost kombinací rozměrů MT dle potřeb zákazníka, jednoduché a rychlé odbočení z páteřní trasy, eliminace vzniku ondulace (spafhetti effect). Instruktážní video ke shlédnutí na youtube. Pokládka a zafukování mikrotrubiček VARIOFLAT DB.


internet: www.mat-plasty.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
MATEICIUC a.s.

Adresa společnosti:

MATEICIUC a.s.
Ke Koupališti 370/15
Odry
742 35

internet:

www.mat-plasty.cz

Kontaktní osoby:

Milada Turská
marketingový specialista
Tel.: +420 602 287 013


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, němčina, ruština, italština, polština
Kontaktní formulář >>Tel.: +420 556 312 411


Kontaktní formulář >>

Fotografie

Mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů Mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů Mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů Mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů Mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů

Parametry

Název produktu: Mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů
Značka produktu: MIKROHARD a VARIOFLAT
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: Bez omezení Minimální velikost dodávky: Dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.