Trubky pro rozvody vzduchu, MATEICIUC a.s.

Popis produktu:

Vyrábíme a dodáváme trubky pro rozvody vzduchu a příslušenství pro vzduchotechnická zařízení, klimatizace a rekuperační systémy. Flexi trubky pro rozvody vzduchu se využívají pro přívod a odvod vzduchu v místnostech, pro řízené nucené větrání obytných prostor.

Doplňující informace:

Vyrábíme flexibilní plastové trubky pro rozvody vzduchu a příslušenství. Materiál: vnitřní stěna trubky s antibakteriální a protiplísňovou ochranou z PE vnější stěna trubky pro rozvody vzduchu z PE; příslušenství je z pozinkované oceli nebo PP, PE-HD, EPDM.

Barva trubky pro rozvody vzduchu v základní nabídce: vnitřní stěna šedá nebo bílá, vnější stěna modrá nebo zelená. Konce smotků mají krytky proti vniknutí nečistot do potrubí. Balení jednotlivých smotků: do ochranného polyetylenového sáčku. Nízká hmotnost trubek umožňuje snadnou přepravu a následnou jednoduchou instalaci. Trubky pro rozvody vzduchu KLIMAFLEX SB jsou kompatibilní s běžnými prvky systému. Příslušenství k potrubí je určeno pro rozměry trubek DN 63, 75 a 90. Dle místa určení nabízíme příslušenství: boxy stěnové/ stropní (KLO, KLOZ), ploché (KL, KLKW) a přímé (RT). Sortiment příslušenství doplňují těsnící kroužky, spojky vnější a smršťovací, samolepící hliníkové pásky, záslepky, plastové vyústky. Pro estetické začlenění systému větrání do interiéru slouží designové skleněné ventily. Na vyžádání zašleme e-mailem výkresy rozvodných boxů. Instruktážní video ke zhlédnutí na Youtube. Montáž rozvodů vzduchu rekuperace pomocí flexibilního potrubí KLIMAFLEX SB.


internet: www.mat-plasty.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
MATEICIUC a.s.

Adresa společnosti:

MATEICIUC a.s.
Ke Koupališti 370/15
Odry
742 35

internet:

www.mat-plasty.cz

Kontaktní osoby:

Milada Turská
marketingový specialista
Tel.: +420 602 287 013


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, němčina, ruština, italština, polština
Kontaktní formulář >>Tel.: +420 556 312 411


Kontaktní formulář >>

Fotografie

Trubky pro rozvody vzduchu Trubky pro rozvody vzduchu Trubky pro rozvody vzduchu Trubky pro rozvody vzduchu Trubky pro rozvody vzduchu

Parametry

Název produktu: Trubky pro rozvody vzduchu
Značka produktu: KLIMAFLEX SB
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: Bez omezení Minimální velikost dodávky: Dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2020 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.